16 éve műszaki tanácsadással, lebonyolítással, költségtanácsadással, műszaki ellenőrzéssel foglalkozunk a magyar és közép-európai ingatlanpiacon. Most kivitelezési, lebonyolítói vagy fejlesztői tapasztalattal rendelkező ÉPÍTÉSZ- illetve ÉPÍTŐMÉRNÖKÖT keresünk igényes csapatunkba

Költségmenedzser

munkakörbe, teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel.

FŐBB FELADATOK
  • Költségjelentések készítése
  • Tervek felmérésének készítése
  • Tervek költségoptimalizálás szempontjából történő véleményezése
  • Költségvetés kiírások készítése
  • Költségbecslések készítése a projekt bármely szakaszában (koncepció, engedélyezési terv, kiviteliterv)
  • Költségadatok folyamatos naprakészen tartása, utókalkulációk elkészítése
  • Előminősítések összeállítása, menedzselése
  • Tender eljárások vezetése
  • Ajánlatok összehasonlítása, értékelése
  • Szakági költségbecslések készítésének koordinálása
  • Árelemzések készítése
  • Teljesítésigazolások elkészítése, ellenőrzése
  • Pót- és elmaradó munkák, változtatások költséghatásainak kalkulálása, nyomon követése és letárgyalása
  • Ütemtervek elkészítése, ellenőrzése
ELVÁRÁSOK
  • Építészmérnöki vagy építőmérnöki végzettség
  • Építőipari műszaki előkészítői, költségelemzői, árajánlat készítői gyakorlat magasépítési projektekben
  • Pontos, gyors, önálló vagy csapattagként történő munkavégzés
  • Megrendelővel történő közvetlen kapcsolattartás
  • Magasfokú tárgyalókészség
  • Napi építőipari árak ismerete
  • Aktív részvétel partnerekkel / kivitelezőkkel történő ármegállapodásokban
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Excel magas fokú ismerete
ELŐNY
  • Gépész / elektromos rendszerek ismerete
  • Német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • TERC és VIKING árazó programok ismerete
AMIT NYÚJTUNK
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Komplex, felelősségteljes pozíció
  • Kiemelt jelentőségű beruházásokban való részvétel
  • Elkötelezett, professzionális, sikerorientált csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás
EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, illetve a projektek helyszínei
ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I)
  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő
SZÜKSÉGES TAPASZTALAT
  • >3 év szakmai tapasztalat
SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
  • Angol tárgyalóképes
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, III. kerület
  • Magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével
  • Referenciák feltüntetése

Please, send us your CV!

  • phone

    Phone: +36 1 336 3380

    Fax:+36 1 336 3389

  • address

    H-1037 Budapest,

    Montevideo utca 16/B III. emelet

    Hungary