TOMLIN KFT kivitelezési, lebonyolítói tapasztalattal rendelkező ÉPÍTÉSZ- illetve ÉPÍTŐMÉRNÖKÖT keres

Projekt Menedzser

munkakörbe azonnali kezdéssel.

FELADATOK
  • Közreműködés nagyléptékű projektek projektmenedzseri munkáiban
  • Partnerek munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Tervdokumentációk mennyiségi és műszaki felülvizsgálata
  • Megrendelői, bérlői, tervezői, hatósági, kivitelezői egyeztetések önálló vezetése
  • Szükség esetén részvétel az előkészítési feladatokban
  • Pót és elmaradó munka tárgyalások vezetése tervezővel, kivitelezővel, egyéb partnerekkel
  • Átadás-átvételek lebonyolítása
  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, ajánlatok összehasonlítása, értékelése
  • Szükség esetén egyeztetés ajánlatkérővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
  • Utókalkuláció elkészítése, adatszolgáltatás
  • Egyéb szakértői, mérnöki tanácsadói feladatok elvégzése
ELVÁRÁSOK
  • Szakirányú felsőfokú mérnöki végzettség
  • Közepes vagy nagyobb méretű irodaház beruházási projekteken szerzett legalább 10 év kivitelezői vagy lebonyolítói tapasztalat
  • Magasfokú tárgyalókészség, stratégiai gondolkodás
  • Pontos, gyors, önálló munkavégzés
  • Jártasság az előkészítési feladatokban közepes és nagyobb méretű projektek esetében
  • MsOffice programok magabiztos kezelése (Word, Excel, Microsoft Projekt)
  • Csapat tagjaként történő munkavégzés
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
ELŐNY
  • Gépész / elektromos rendszerek ismerete
  • Német nyelv tárgyalóképes ismerete
AMIT NYÚJTUNK
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kiemelt jelentőségű beruházásokban való részvétel
  • Versenyképes juttatás
  • Komplex, felelősségteljes pozíció
EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület illetve a projektek helyszínei
ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I)
  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő
SZÜKSÉGES TAPASZTALAT
  • >10 év szakmai tapasztalat
SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
  • Angol tárgyalóképes
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, III. kerület
  • Magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével
  • Motivációs levél
  • Referenciák feltüntetése

Please, send us your CV!

  • phone

    Phone: +36 1 336 3380

    Fax:+36 1 336 3389

  • address

    H-1037 Budapest,

    Montevideo utca 16/B III. emelet

    Hungary